Jak zorganizować konferencję latem?

Promocja idei, przekazywanie wiedzy, dzielenie się innowacjami, prezentacja kreowanych gadżetów, rozwiązań technologicznych czy nowatorskich usług – to tylko część elementów, które składają się na eventy firmowe.

Niezależnie od grupy odbiorców i poruszanej tematyki, konferencje, szkolenia i oficjalne imprezy firmowe, takie jak gale i jubileusze stanowią ważny aspekt działalności, również reklamowej.

Z dala od miejskiego zgiełku

Coraz większym zainteresowaniem cieszy się organizacja konferencji i cyklicznych eventów firmowych poza miejscem pracy. To pozytywna odmiana, niezależnie od branży. Organizacja letnich imprez integracyjnych, konferencji, szkoleń, gali czy jubileuszy przez specjalistyczne agencje to doskonałe rozwiązanie. Możliwość wyboru miejsca, oddalonego od przereklamowanych aglomeracji sprawia, że formalny obraz eventu przełamuje sielska atmosfera i niecodzienny klimat.

Zamiast sali – leśna polana

Gdy organizacja eventu pozwala na wyjście poza przestrzeń zamkniętą, warto przemianować tradycyjne konferencje i szkolenia na integracyjne pikniki firmowe. Zamiast klimatyzowanej sali, wybiera się koce i zielone trawniki, a panel prezentacyjny zastępuje rozmowa. Dodatkową atrakcję stanowią gadżety reklamowe, w formie przydatnych upominków. W plenerze integracja pracowników zachodzi samoistnie, a doświadczanie wrażeń, związanych z aranżacją imprezy, pikniku, gali czy jubileuszu, tworzy wspomnienia, napawające organizatorów dumą.

Najpierw cel, potem koncepcja

Letnie imprezy integracyjne, konferencje, szkolenia branżowe, oficjalne gale czy jubileusze wymagają od agencji zapewnienia uczestnikom warunków do pracy, dzielenia się wiedzą, ale i przeżywania przygód. Najważniejszy jest skrupulatnie ułożony plan, organizacja zaplecza technicznego, aranżacja przestrzeni, przygotowanie gadżetów reklamowych oraz zapewnienie smacznego cateringu. Niespodzianki ze strony agencji, takie jak atrakcje sportowe, spotkania ze sztuką czy modne gadżety w formie upominków podnoszą prestiż wydarzenia.

Warszawska agencja eventowa specjalizuje się w nietypowych imprezach integracyjnych, prowadzeniu oryginalnych szkoleń i oficjalnych, letnich wydarzeń firmowych, na miarę gali i jubileuszy, wybierając lokalizacje, które oczarują uczestników, oferując pakiet niezapomnianych wrażeń.