Deluxe Event
zdjecie

Kontakt

DELUXE EVENT Sp. z o.o.

ul. Krasnobrodzka 5
03-214 Warszawa
tel 22 691 93 27
tel kom 664 327 825
fax 22 837 85 43
e-mail konferencja@deluxevent.pl

Godziny otwarcia biura:
Poniedziałek - Piątek 09:00 - 18:00

Organizacja szkoleń i konferencji

Posiadając tak bogate doświadczenie, wieloletnią praktykę oraz wyobraźnię pomagającą nam przygotowywać wydarzenia na niewyobrażalną skalę, jesteśmy w stanie zapewnić Państwu obsługę na najwyższym poziomie. Dzięki nam organizacja konferencji w Warszawie lub też organizacja szkoleń nie będzie wyzwaniem obarczonym wyjątkowym trudem organizacyjnym, ale będzie działaniem o wyrazistym znaczeniu wizerunkowym.

Organizacja konferencji, bez względu na branżę, z którą jest związana, okazuje się w naszym wykonaniu wyjątkowym sukcesem. Dlaczego? Ponieważ nasze, opracowywane przez wiele lat know-how, oparliśmy na kilku fundamentalnych elementach, które obecne są w każdym wydarzeniu. Zadbanie o ich dopasowanie, adekwatność względem tematyki spotkania jak również prestiżu wydarzenia pozwala nam realizować obsługę na wyjątkowo wysokim poziomie. Podejmując się realizacji powierzonego nam zadania zawsze rozpoczynamy od spotkania z Klientem oraz rozmowy, pozwalającej nam dokonać wnikliwej analizy jego oczekiwań. Po takim spotkaniu jesteśmy przygotowani do stworzenia wstępnego zarysu i planu organizacji szkolenia (lub konferencji), który przekazujemy do ostatecznej akceptacji Klientowi. Na tej podstawie dokonujemy również wyboru odpowiednich rozwiązań, które związane są z:


  • miejscem,
  • konferansjerką,
  • dodatkową obsługą (w tym cateringiem),
  • zapleczem technicznym (sprzęt audio-wideo).

A) MIEJSCE

W zależności od planowanej liczby uczestników, specyfiki branży, tematu przygotowywanego wydarzenia, jak i wielu innych czynników – należy dokonać wyboru najbardziej optymalnego i reprezentacyjnego miejsca, które będzie sprzyjało atmosferze dynamicznych dyskusji oraz wymiany myśli. Wybierając takie miejsce dla naszego Klienta zwracamy także uwagę na sam charakter spotkania. Zupełnie inne przestrzenie sprzyjają konferencjom, gdzie priorytetem jest prelekcja danego referenta, inne zaś szkoleniom, w trakcie których istotna jest również interakcja między osobą wykładającą, a uczestnikami. Dbamy także o wybór takich miejsc, które pozwolą na swobodne zorganizowanie poczęstunku oraz przerwy kawowej.

B) KONFERANSJER I SZKOLENIOWIEC

Doskonale wiemy, że nie zawsze nasi Klienci, prosząc nas o pomoc przy organizacji konferencji, są w stanie samodzielnie zapewnić danemu wydarzeniu w pełni profesjonalna obsługę konferansjerską. Tego typu problem dotyczy również szkoleń. Jednak nasz doświadczony, stale podnoszący swoje kwalifikacje zespół, bez wątpienia sprosta temu oczekiwaniu oraz zadba, by przebieg przygotowywanego wydarzenia – bez względu na jego tematykę – był płynny oraz monitorowany przez profesjonalną kadrę.

Zadbamy również o obecność biura konferencyjnego, które zajmie się przyjmowaniem, rejestrowaniem oraz informowaniem przybyłych uczestników.

C) DODATKOWA OBSŁUGA

Niekiedy, szczególnie w trakcie przygotowywania kilkudniowych eventów, niezbędne jest zorganizowanie dodatkowej obsługi, takiej jak chociażby poczęstunek kawowy, lunch oraz bankiet dla wszystkich uczestników. Również i w tej kwestii mogą Państwo na nas liczyć.

Klienci, decydujący się na podjęcie z nami współpracy, będą mogli skorzystać także z dodatkowych usług, w tym m.in. organizacji wydarzeń oraz rozrywki o charakterze integracyjnym. Jesteśmy całkowicie przekonani, że tego typu inicjatywa pozwoli zatroszczyć się o odpowiednią atmosferę wzbogacającą dany event oraz wyjątkowo ciekawe atrakcje dla uczestników.

D) PROFESJONALNY SPRZĘT

Nie wyobrażamy sobie organizacji konferencji oraz organizacji szkolenia bez zadbania o odpowiednie, w pełni funkcjonalne zaplecze techniczne. Mamy tutaj na myśli zarówno właściwe nagłośnienie sali lub pomieszczeń, w których spotkania z uczestnikami będą miały miejsce, jak również obecność dodatkowych urządzeń, pozwalających m.in. na przedstawienie prezentacji multimedialnej. Najczęściej wybieramy więc miejsca sprawdzone, posiadające w podstawowym wyposażeniu właściwe uzupełnienie w postaci sprzętu audio-wideo. Jeżeli jednak wybrane przez naszego Klienta miejsce nie posiada takiego wyposażenia – wówczas dbamy o jego dostarczenie, zainstalowanie na czas eventu, jak również sprawdzenie jego funkcjonalności (przed użyciem).

 

© Deluxe Event sp. z o.o. (mapa kml)