Deluxe Event
zdjecie

Kontakt

DELUXE EVENT Sp. z o.o.

ul. Krasnobrodzka 5
03-214 Warszawa
tel 22 691 93 27
tel kom 664 327 825
fax 22 837 85 43
e-mail konferencja@deluxevent.pl

Godziny otwarcia biura:
Poniedziałek - Piątek 09:00 - 18:00

Pikniki Firmowe

Obecnie coraz popularniejszą formą integracji zespołu pracowników są pikniki firmowe. Skąd jednak bierze się ich sukces? Dlaczego okazują się tak skutecznym rozwiązaniem? Ich wyjątkowy potencjał drzemie przede wszystkim w oderwaniu pracowników od miejsca, w którym wykonują swoje codzienne obowiązki. Tego typu wydarzenia tworzą więc zupełnie inną, świeżą rzeczywistość, pozwalającą zaistnieć zupełnie nowym zachowaniom. Ułatwiają również budowanie trwałych relacji oraz odkrywanie kreatywności członków zespołów projektowych.

Głównym celem jest pokazanie mniej oficjalnej strony osobowości każdego współpracownika, zbudowanie mocnych relacji całego teamu i zmotywowanie do działania. Pikniki firmowe wymagają odpowiednio dobranego miejsca i precyzyjnie zaplanowanego harmonogramu działań. Nasze wsparcie pozwoli Państwu zorganizować interesujące wydarzenia, które z pewnością na długo pozostaną w pamięci wszystkich uczestników.

Do naszych zadań należy:


 • odpowiednie przygotowanie wcześniej ustalonego miejsca,
 • catering na najwyższym poziomie,
 • zaplanowanie atrakcji artystycznych i kulturalnych.

Pikniki firmowe organizujemy w oparciu o zlecenie pracodawcy oraz potrzeby pracowników, którzy pragną spędzić miło czas na świeżym powietrzu. Imprezy dostosowujemy do kondycji fizycznej i przedziału wiekowego uczestników. Scenariusze są komponowane tak, aby każdy pracownik czuł się komfortowo podczas integracji. Dbamy również i o to, aby przygotowana przez nas integracja przynosiła owocne rezultaty. Dzięki nieformalnej atmosferze spotkania uczestnicy mogą lepiej się poznać i nawiązać nowe relacje. Uczą się również wzajemnego zaufania, co jest bezcenne w codziennej pracy. Ponadto staramy się zapewnić uczestnikom doskonałą zabawę i sprawić, by starannie przygotowany program artystyczny pozostał w pamięci na długo.

ATRAKCJE, ATRAKCJE I JESZCZE RAZ ATRAKCJE!

To, co wyróżnia nasze pikniki firmowe, to ich potencjał! Decydując się na współpracę z nami mogą Państwo liczyć zarówno na przygotowanie konkurencji terenowych, wymagających od uczestników dobrej kondycji fizycznej, jak i takiej, która pozwoli - dzięki zespołowej - współpracy zmierzyć się w drużynowym pojedynku. Wśród najczęściej przygotowywanych przez nas atrakcji na szczególną uwagę zasługują:


 • rajdy terenowe (samochodowe, quadowe etc.);
 • gry miejskie;
 • zawody strzeleckie (także konkurencje paintball’owe);
 • parki linowe;
 • ścieżki edukacyjne (doskonałe uzupełnienie pikników dla pracowników i ich rodzin);
 • turnieje i zawody sportowe (piłka nożna, siatkowa, koszykowa etc.).
 • To tylko niektóre z naszych propozycji – cały czas pozostajemy również otwarci na Państwa pomysły. Jesteśmy gotowi zrealizować nawet najbardziej nieprawdopodobny scenariusz, dbając przy tym o odpowiednią ochronę, zabezpieczenie medyczne imprezy oraz właściwą organizacje obejmującą catering i komfortową bazę noclegową.

  Na koniec pragniemy zwrócić Państwa uwagę na jeszcze jeden aspekt. Imprezy dla firm wzmacniają bowiem nie tylko więzi między pracownikami, ale także budują pozytywny stosunek pracowników do polityki firmy. Profesjonalnie zaplanowane pikniki kreują równie profesjonalny wizerunek przedsiębiorstwa. Właśnie dlatego zajmujemy się kompleksową organizacją - od infrastruktury (hale namiotowe, sceny, catering, nagłośnienie), przez realizację atrakcyjnego programu artystycznego, po pełne zadowolenie Klienta.

   

 

© Deluxe Event sp. z o.o. (mapa kml)